vistech-bhp

Visitech BHP. Sprawdzone kurtyny PCV paskowe dla przemysłu

Poznaj zastosowanie przesuwnych kurtyn PCV

Czytaj poradniki » Zastosowanie »

Gdzie sprawdzą się kurtyny przesuwne?

Kurtyny z folii PCV znajdują swoje zastosowanie w naprawdę wielu branżach przemysłu, ze względu na swoje doskonałe właściwości akustoizolacyjne oraz termoizolacyjne, a także lekkość i wytrzymałość na wysokie oraz niskie temperatury. Kurtyny paskowe można podzielić na przesuwne oraz statyczne. Gdzie sprawdzą się te rodzaje kurtyn?

Statyczne kurtyny paskowe

Kurtyny paskowe statyczne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ruch mechaniczny nie jest wzmożony – na halach produkcyjnych, jako ochrona stanowisk pracy oraz urządzeń mechanicznych i elektronicznych czy do wydzielenia miejsc pracy. Ciekawe właściwości folii PCV sprawiają, że wielu użytkowników wykorzystuje ją jeszcze do innych celów – kreatywność użytkowników nie zna granic – używają kurtyn na basenach, a nawet do ocieplenia budy dla psa, kurnika czy stajni. Zamontowanie kurtyn paskowych sprawi, że zimne masy powietrza nie dostaną się do pomieszczenia!

Przesuwne kurtyny paskowe

Kurtyny przesuwne sprawdzą się przede wszystkim w miejscach o wzmożonym ruchu mechanicznym – wystarczy odsłonić kurtynę przesuwną, aby pojazd bez problemu mógł przemieścić się z pomieszczenia do pomieszczenia. Przesuwne pasy sprawią się również do tymczasowego podzielenia dużych hal na mniejsze pomieszczenia. Sprawdza się to szczególnie w przypadku, gdzie jedno miejsce pracy musi być użytkowane przez wielu pracowników, nawet jeśli wykonywana przez nich praca jest całkowicie inna.

Zamontowanie kurtyn paskowych w systemie przesuwnym znacznie zwiększa jej funkcjonalność niezależnie od miejsca, w którym zostaną one powieszone. Kurtyny przesuwne mogą okazać się nieco droższe, niż te statyczne, jednak przekłada się to również na wydłużoną żywotność kurtyn – pasy nie niszczą się tak, kiedy kurtyna PCV jest odsłonięta.

Poznaj zastosowanie kurtyn przesuwnych oraz zobacz wszystkie rodzaje pasów PCV.

Visitech BHP to przede wszystkim bezpieczeństwo Twoich pracowników. Wybieramy ekonomiczne rozwiązania, które sprawdzają się w wielu branżach przemysłowych – kurtyny PCV

 

Pasy akustoizolacyjne

Pasy termoizolacyjne

Pasy spawalnicze

Uniwersalne zastosowanie

Przesuwne i stacjonarne

Poznaj pełne zastosowanie »

Kategorie serwisu

Strona główna » Dlaczego kurtyny PCV? » Oferta Partnera » Visitech – 100% bezpieczeństwa

Spytaj o poradę naszych ekspertów

[email protected]

Zamów kurtyny »

Jeśli chcesz spytać o kurtyny paskowe PCV koniecznie napisz do nas!

Kurtyny paskowe – do zadań specjalnych!

Kurtyny PCV paskowe to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu branżach przemysłowych.

Znajdą swoje zastosowanie zarówno, jako ochrona urządzeń w zakładach pracy, do oddzielenia stanowisk, jak i jako zabezpieczenie hali przed przemieszczaniem się zimnych mas powietrza. Kurtyny mają doskonałe właściwości akustoizolacyjne, dlatego sprawdzą się również do zmniejszenia głośności w zakładach pracy.

Czytaj poradniki w serwisie Visitech BHP

Poradnik #62: Jakie kurtyny wybrać do zakładu spawalniczego?

Najpopularniejsza grupa: Kurtyny z folii antystatycznej

Ostatnia zadowolony klient: Zdzisław J.

Czytaj dalej »

Więcej w ofercie serwisu

Kurtyny do chłodni: kurtyny z folii polar i superpolar

Zobacz także: Szerokie zastosowanie kurtyn paskowych

Ostatnia zadowolony klient: Aleksander P.

Czytaj więcej »

Chcesz zamówić kurtyny paskowe? Skontaktuj się z doradcą, który pomoże w wyborze.

Kontakt z nami »