vistech-bhp

Visitech BHP. Sprawdzone kurtyny PCV paskowe dla przemysłu

Poznaj zastosowanie chłodniczych kurtyn PCV

Kurtyny PCV » Czytaj porady »

Jakie zastosowanie mają kurtyny przemysłowe?

 Kurtyny przemysłowe znalazły swoje zastosowanie naprawdę w wielu gałęziach przemysłu i coraz częściej widujemy je nawet w bardzo nietypowych miejscach. Dlaczego tak się dzieje? To dzięki dużej funkcjonalności kurtyn znalazły one swoje zastosowanie w magazynach, zakładach przetwórstwa owocowo-warzywnym i mięsnym, chłodniach, mroźniach, laboratoriach, przemyśle spożywczym, zakładach spawalniczych, a nawet do docieplenia kurnika i budy dla psa!

Szerokie zastosowanie i duża funkcjonalność

Pasy PCV występują w różnym stopniu transparentności oraz różnych barwach – zmienia się również ich odporność na niskie oraz wysokie temperatury, dlatego przy wyborze rodzaju folii trzeba mieć na uwadze to, jakie będzie ona miała zastosowania. Do zakładów spawalniczych najlepiej sprawdzi się folia PCV chroniąca przed negatywnym wpływem promieniowania ultrafioletowego (UV) oraz podczerwonego (IR).

Taka folia chroni wzrok przed negatywnym promieniowaniem wytwarzanym, np. podczas spawania łukowego, dlatego jest doskonała do zakładów spawalniczych oraz zakładów pracy związanych z branżą metalurgiczną czy hutniczą.

Do zakładów przetwórstwa żywności oraz przetwórstwa owocowo-warzywnego sprawdzą się najlepiej antyinsektowe pasy o żółtym zabarwieniu i zapachu trawy cytrynowej – odstraszające owady. Takie kurtyny nie dość, że zniwelują pojawianie się owadów w zakładzie pracy, ale również ograniczą pojawienie się zanieczyszczeń w powietrzu, co jest niezwykle ważne w branży spożywczej.

Inne rodzaje kurtyn z folii PCV

Kurtyny paskowe znajdują swoje zastosowanie również w agencjach reklamowych oraz firmach poligraficznych. Firmy te wykorzystują przede wszystkim kolorowe pasy PCV (transparentne i nietransparentne) w elementach wykończeniowych ubioru, banerach czy reklamach zewnętrznych. Pasy te stosowane są również do wydzielenia stanowisk pracy, oddzielenia oraz maskowania pomieszczeń.

To nie wszystkie rodzaje pasów z folii PCV dostępnych na polskim rynku. Jeśli chcesz poznać wszystkie rodzaje folii PCV, zapoznaj się z naszymi poradnikami.

Visitech BHP – sprawdzone kurtyny paskowe z folii PCV doskonale izolujące ciepło i redukujące hałas. Zaopatrujemy w kurtyny paskowe niemal każdą branżę przemysłu w Polsce!

 

Właściwości termoizolacyjne

Właściwości akustoizolacyjne

Doskonałe do chłodni

Ochrona przed zanieczyszczeniem

Niezawodne do –60°C

Zobacz zastosowanie kurtyn »

Zastosowanie kurtyn

Zobacz stronę główną » Oferta Partnera » Nasze porady » Zadbamy o bezpieczeństwo!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

[email protected]

Zamów kurtyny »

Poznaj szerokie zastosowanie kurtyn paskowych PCV w przemyśle!

Gdzie sprawdzą się kurtyny przemysłowe?

Kurtyny paskowe PCV znajdą swoje zastosowanie w niemal każdej branży przemysłu, ale najlepiej sprawdzą się w chłodniach, mroźniach, zakładach spawalniczych, magazynach, zakładach przetwórstwa żywności, a także laboratoriach.

Kurtyny odnajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona akustyczna oraz termiczna. Kurtyny z pasów spawalniczych chronią również przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz podczerwonym. przetwórniach, laboratoriach oraz rzeźniach.

Czytaj poradniki w serwisie Visitech BHP

Więcej folii w ofercie: kurtyny antyinsektowe, kurtyny antystatyczne

Najpopularniejszy produkt: Kurtyny specjalistyczne

Ostatnia zadowolony klient: Albert D.

Czytaj dalej »

Więcej w ofercie serwisu

Czytaj poradniki na stronie: Jakie kurtyny do chłodni?

Przeznaczenie: chłodnie, mroźnie, samochody mrożące

Ostatnia zadowolony klient: Przemysław F.

Czytaj więcej »

Chcesz zamówić kurtyny paskowe? Skontaktuj się z doradcą, który pomoże w wyborze.

Kontakt z nami »