Vistech BHP

Visitech BHP. Sprawdzone kurtyny PCV paskowe dla przemysłu

Kurtyny paskowe – oszczędność w Twojej firmie

Czytaj poradniki »

 

Zobacz więcej »

Jak zaoszczędzić montując kurtyny paskowe?

Wydatki na ogrzewanie zakładu pracy stanowią często znaczną lub chociaż zauważalną pozycję w budżecie rocznym przedsiębiorstwa. Wyższe koszty ogrzewania często mogą wiązać się ze stratami ciepła w pomieszczeniach – w związku z nieszczelnościami czy często otwieranymi drzwiami do hali pracowniczej.

Niestety straty ciepła, a co za tym idzie, chłód w pomieszczeniach pracowniczych wiąże się bardzo często z zachorowaniem pracowników, niższą wydajnością oraz pogorszonym komfortem pracy. Czy można temu zapobiec? Oczywiście! Wybierając kurtyny paskowe!

Szerokie zastosowanie kurtyn paskowych

Kurtyny paskowe wykonane z elastycznych pasów PCV doskonale sprawdzą się jako bramy wjazdowe, przesłony do wydzielenia stanowisk pracy czy jako ochrona urządzeń elektronicznych przed zniszczeniem, czy zabrudzeniem. To funkcjonalne rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie w niemal każdej branży przemysłowej – poczynając od magazynów i hal produkcyjnych, poprzez laboratoria i zakłady spawalnicze, na chłodniach i mroźniach kończąc.

Kurtyny paskowe nie tylko pozwolą Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu – zmniejszą straty ciepła w pomieszczeniach, zmniejszą ilość zachorowań pracowników oraz ilość zanieczyszczeń przedostających się do zakładu pracy, ale także pomogą Ci zredukować hałas, co jest niezwykle ważne w dużych halach i zakładach pracy – zwiększy to komfort Twoich pracowników i ograniczy bóle głowy oraz choroby narządu słuchu spowodowane długotrwałym przebywaniem w głośnych pomieszczeniach.

Przypominamy, że w miejscach pracy hałas nie powinien przekraczać 80 dB. Długotrwałe przebywanie w miejscach o wzmożonym hałasie może powodować problemy ze zdrowiem.

Poznaj właściwości folii PCV

Dlaczego kurtyny paskowe mają aż tak szerokie zastosowanie? To dzięki właściwościom elastycznej i trwałej folii PCV, która: nie przyjmuje zapachów, ma doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz akustoizolacyjne, jest lekka i nie przeszkadza w poruszaniu się pieszych czy pojazdów między stanowiskami pracy.

Visitech BHP – sprawdzone porady budowlane oraz ekonomiczne rozwiązania do Twojego przedsiębiorstwa. Poznaj pełne zastosowanie kurtyn paskowych!

 
kurtyny paskowe PCV  

Oszczędność energii

Nie przeszkadzają w ruchu

Ochrona termiczna

Ochrona akustyczna

Szerokie zastosowanie

Czytaj poradniki budowlane »

 

Co tu znajdziesz?

Strona główna »

Poradniki budowlane »

Partnerzy serwisu »

Poznaj zastosowanie kurtyn PCV

 
 

Chcesz o coś spytać? Napisz!

[email protected]                    Napisz do nas »

Czytaj nasze porady lub zadaj pytanie ekspertom z Visitech BHP

Visitech BHP – bezpieczeństwo to podstawa

W Visitech BHP wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twoich pracowników. Zapewnij im jak najlepsze warunki pracy w Twojej firmie – zadbaj o odpowiednie kurtyny paskowe, które ograniczą przemieszczanie się zimnych mas powietrza, a co za tym idzie, ochronią Twoich pracowników przed zachorowaniem.

Kurtyny paskowe to także doskonała ochrona akustyczna, która sprawdza się do ograniczenia głośności na halach produkcyjnych.

Czytaj poradniki w serwisie Visitech BHP

Porada #23: Jakie kurtyny sprawdzą się w chłodni i mrożni?

Najpopularniejszy produkt: Kurtyna z folii mrozoodpornej

Ostatnia zadowolony klient: Sławomir P.

Więcej w ofercie serwisu

Kurtyny przemysłowe: na zamówienie indywidualne

Przeznaczenie: magazyny, zakłady spawalnicze

Ostatnia zadowolony klient: Aleksander J.

Chcesz zamówić kurtyny paskowe? Skontaktuj się z doradcą, który pomoże w wyborze.               Kontakt z nami »

 

Vistech BHP 

 

Vistech BHP © 2018 Jarosław Dymny

1100% bezpieczeństwa w pracy. Vistech BHP

Złóż zamówienie » Strona główna » Katalog »