vistech-bhp

Visitech BHP. Sprawdzone kurtyny PCV paskowe dla przemysłu

Kurtyny paskowe – oszczędność w Twojej firmie

Czytaj poradniki » Zobacz więcej »

Jak zaoszczędzić montując kurtyny paskowe?

 Wydatki na ogrzewanie zakładu pracy stanowią często znaczną lub chociaż zauważalną pozycję w budżecie rocznym przedsiębiorstwa. Wyższe koszty ogrzewania często mogą wiązać się ze stratami ciepła w pomieszczeniach – w związku z nieszczelnościami czy często otwieranymi drzwiami do hali pracowniczej.

Niestety straty ciepła, a co za tym idzie, chłód w pomieszczeniach pracowniczych wiąże się bardzo często z zachorowaniem pracowników, niższą wydajnością oraz pogorszonym komfortem pracy. Czy można temu zapobiec? Oczywiście! Wybierając kurtyny paskowe!

Szerokie zastosowanie kurtyn paskowych

Kurtyny paskowe wykonane z elastycznych pasów PCV doskonale sprawdzą się jako bramy wjazdowe, przesłony do wydzielenia stanowisk pracy czy jako ochrona urządzeń elektronicznych przed zniszczeniem, czy zabrudzeniem. To funkcjonalne rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie w niemal każdej branży przemysłowej – poczynając od magazynów i hal produkcyjnych, poprzez laboratoria i zakłady spawalnicze, na chłodniach i mroźniach kończąc.

Kurtyny paskowe nie tylko pozwolą Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu – zmniejszą straty ciepła w pomieszczeniach, zmniejszą ilość zachorowań pracowników oraz ilość zanieczyszczeń przedostających się do zakładu pracy, ale także pomogą Ci zredukować hałas, co jest niezwykle ważne w dużych halach i zakładach pracy – zwiększy to komfort Twoich pracowników i ograniczy bóle głowy oraz choroby narządu słuchu spowodowane długotrwałym przebywaniem w głośnych pomieszczeniach.

Przypominamy, że w miejscach pracy hałas nie powinien przekraczać 80 dB. Długotrwałe przebywanie w miejscach o wzmożonym hałasie może powodować problemy ze zdrowiem.

Poznaj właściwości folii PCV

Dlaczego kurtyny paskowe mają aż tak szerokie zastosowanie? To dzięki właściwościom elastycznej i trwałej folii PCV, która: nie przyjmuje zapachów, ma doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz akustoizolacyjne, jest lekka i nie przeszkadza w poruszaniu się pieszych czy pojazdów między stanowiskami pracy.

Visitech BHP – sprawdzone porady budowlane oraz ekonomiczne rozwiązania do Twojego przedsiębiorstwa. Poznaj pełne zastosowanie kurtyn paskowych!

 

Kurtyny przemysłowe

Kurtyny spawalnicze

Kurtyny do chłodni

Kurtyny PCV paskowe

Indywidualne zamówienia

Pokaż kurtyny przemysłowe »

Skrót po serwisie

Strona główna » Zamów arkusze z folii PCV » Zamów kurtyny » -10% z Visitech BHP na kurtyny

Zamów kurtynę przemysłową PCV

[email protected]

Zamów kurtyny »

Zamów kurtyny paskowe uniwersalne, mrozoodporne i wiele innych.

Szukasz ochrony termicznej i akustycznej?

Visitech BHP to sprawdzone kurtyny przemysłowe z pasów spawalniczych, pasów PCV z folii technicznej, kolorowych, mrozoodpornych i uniwersalnych. Wybierz najlepszą.

Oferujemy kurtyny przemysłowe które doskonale sprawdzają się w wielu branżach przemysłu: w mroźniach, chłodniach, rzeźniach, laboratoriach, zakładach spawalniczych i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest izolacja termiczna, akustyczna czy przesłony.

Visitech BHP w matematycznym skrócie

Dostępne kurtyny PCV: na indywidualne zamówienie
Najpopularniejsza grupa: Kurtyny polar i superpolar
Ostatnia zadowolony klient: Zbigniew J.

Czytaj dalej »

Nasza oferta uzupełniająca

Pasy z folii antystatycznej: na zamówienie
Przeznaczenie: przemysł elektroniczny, laboratoria
Ostatnia zadowolony klient: Lucjan W.

Czytaj więcej »

Chcesz zamówić kurtyny paskowe? Skontaktuj się z doradcą, który pomoże w wyborze.

Kontakt z nami »